[-]
آخرین ارسالی ها
قهوه آفوگاتو ارزان
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:16 زمان:دیروز
قهوه آفوگاتو خوش کالا
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 علمی نمایش ها:16 زمان:دیروز
قهوه آفوگاتو چیست
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 صندلی داغ نمایش ها:20 زمان:دیروز
دندانپزشکی در ترکیه متروپل
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:20 زمان:دیروز
دندانپزشکی در ترکیه
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 علمی نمایش ها:20 زمان:دیروز
دندانپزشکی در ترکیه
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 صندلی داغ نمایش ها:25 زمان:دیروز
هوشمندانه زندگی کنید.
شروع کننده:lalee آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:54 زمان:دیروز
چرا چاپ روی چوب؟ و چه کاربردی دارد؟
شروع کننده:prisatheri آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 علمی نمایش ها:40 زمان:دیروز
بهترین سالن زیبایی
شروع کننده:reza13952 آخرین پست توسط:reza13952 پاسخ ها:0 معرفي وبلاگ ها و سايت های معلولين نمایش ها:34 زمان:۲۷-۷-۱۳۹۹
تاریخچه آب‌نما در فضاهای شهری
شروع کننده:reza13952 آخرین پست توسط:reza13952 پاسخ ها:0 معرفي وبلاگ ها و سايت های معلولين نمایش ها:28 زمان:۲۷-۷-۱۳۹۹
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

نظرسنجی: سریال قورباغه چطور سریالیه ؟
خوب
بد
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود سریال قورباغه اثر جدید هومن سیدی
۲-۷-۱۳۹۹, ۰۵:۳۸ صبح
ارسال: #1
دانلود سریال قورباغه اثر جدید هومن سیدی
[تصویر:  new-frog-series-poster.jpg]
شما می توانید با مراجعه به وبسایت هکس دانلود افزون بر این آثار به گنجینه ای بزرگ از محصولات جدید و قدیمی سینمای خانگی دسترسی داشته باشید. کول دانلود از به روزترین و پیشگام ترین سایت ها در زمینه دانلود فیلم و سریال های ایرانی می باشد. همچنین در بالای منوی سایت، گزینه سرچ وجود دارد و شما می توانید به هر فیلم دیگری که نیاز داشته باشید با یک جستجوی ساده، دسترسی داشته باشیدسریال قورباغه که پس از سریال موچین، سی و سومین سریال شبکه نمایش خانگی است، در سال 98 به کارگردانی هومن سیدی و با حضور بازیگران سرشناسی همچو سحر دولتشاهی , صابر ابر , نوید محمدزاده , نوید پورفرج و فرشته حسینی برای پخش در این مدیوم پرطرفدار ساخته شده است.در خلاصه داستان سریال قورباغه آمده است که: دنیا براى من جاى کوچیکیه. بعضى اوقات فکر مى ‌کنم دارم خفه مى ‌شم. احساس مى‌کنم همه جا بسته است و من نمى ‌تونم نفس بکشم.این برای نخستین بار است که نوید محمدزاده در یک سریال نمایش خانگی بازی کرده است و سوای همه نکات جالب توجه دیگر، از این حیث نیز جذابیت بالایی برای مخاطبین دارد. همچنین این اولین تجربه کارگردانی یک سریال به وسیله هومن سیدی می باشد، گرچه وی ساخت فیلم های سینمایی بسیاری از جمله آفریقا، سیزده، اعترافات ذهن خطرناک من، خشم و هیاهو و مغزهای کوچک زنگ زده را در کارنامه خود دارد.سریال قورباغه که قسمت هایی از آن نیز در خارج از کشور تولید شده است، همینک آخرین مراحل خود را برای پخش در شبکه نمایش خانگی می گذراند. در پایان برای راحتی شما کاربران عزیز، لینک دانلود قسمت اول سریال قورباغه در سایت هکس دانلود نیز درج شده است.تصویر: images/smilies/heart.gif
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا

http://www.baleparvaz.com/baleparvaz.gif