[-]
آخرین ارسالی ها
Tea LoversRandom Video Blacksheep
شروع کننده:Soniaabish آخرین پست توسط:Soniaabish پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:2 زمان:دیروز
The End Of The Jeep Trackhawk
شروع کننده:NancyRob آخرین پست توسط:Soniaabish پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:31 زمان:دیروز
انتخاب رنگ و مش مناسب
شروع کننده:parniahair آخرین پست توسط:parniahair پاسخ ها:0 مقالات نمایش ها:13 زمان:۲۱-۵-۱۳۹۹
10 نکته برتر در خصوص طراحی وب سایت
شروع کننده:siteecodee آخرین پست توسط:siteecodee پاسخ ها:0 مطالب آموزشی نمایش ها:19 زمان:۲۰-۵-۱۳۹۹
دسترسی به وای فای در زیر آب
شروع کننده:Nasim90 آخرین پست توسط:myfavorite1 پاسخ ها:1 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:166 زمان:۱۹-۵-۱۳۹۹
بواسیر خونی چیست؟ روش های پزشکی و طب سنتی درمان بواسیر خونی
شروع کننده:abed آخرین پست توسط:abed پاسخ ها:0 پزشکی , آرایشی و بهداشتی نمایش ها:23 زمان:۱۹-۵-۱۳۹۹
مقعد چیست – عکس انواع بیماری‌های مقعدی
شروع کننده:abed آخرین پست توسط:abed پاسخ ها:0 پزشکی , آرایشی و بهداشتی نمایش ها:20 زمان:۱۹-۵-۱۳۹۹
مجله سلامت
شروع کننده:کرمی آخرین پست توسط:کرمی پاسخ ها:0 معرفي وبلاگ ها و سايت های معلولين نمایش ها:44 زمان:۱۶-۵-۱۳۹۹
ماشین آلات صنعتی | ماشین سازی خدری
شروع کننده:seoupdate آخرین پست توسط:parniahair پاسخ ها:0 مقالات نمایش ها:31 زمان:۲۱-۵-۱۳۹۹
ماشین آلات صنعتی | ماشین سازی خدری
شروع کننده:seoupdate آخرین پست توسط:Soniaabish پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:80 زمان:دیروز
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد


ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
اختلال نعوظ؛ دلایل آن و درمان
۴-۳-۱۳۹۹, ۱۲:۰۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۳-۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ صبح، توسط Amin90.)
ارسال: #1
اختلال نعوظ؛ دلایل آن و درمان
اختلال نعوظ (ERECTILE DYSFUNCTION) بیماری نیست، بلکه علامت بیماری است که ممکن است در فرد وجود داشته باشد.
اختلال نعوظ زمانی است که فرد قادر به ایجاد نعوظ کامل و کافی برای عمل جنسی نبوده و در نتیجه باعث اضطراب و اختلال فردی می گردد. اختلال نعوظ در فردی که حداقل ۳ ماه این مشکل را داشته باشد، مشکل تلقی می شود. بنابراین فردی که به کلنیک مراجعه می‌کند و ادعا می‌کند از دو هفته قبل دچار اختلال نعوظ گردیده، این فرد ناتوان جنسی تلقی نمی‌گردد و این حالت زودگذر است و بهبود می‌یابد.
یک اسفنج را تصور کنید که در کیسه ای محصور شده و به طور مداوم به آن آب وارد می شود . بعد از مدتی اسفنج کاملا باد میکند . جنس آلت مردانه دقیقا مانند اسفنج است و اطراف آن را در زیر پوست لایه ای سفت فراگرفته است . لذا با ورود خون آلت باد می کند .
در حالت عادی آلت عضلات منقبض هستند و اجازه ورود مقدارکمی جریان خون برای اهداف تغذیه ای را می دهند . آلت تناسلی مردان در حالت انقباض متوسط است. تحریک جنسی باعث آزادی انتقال دهنده های عصبی از پایانه های عصبی مغزی می شود و این امر موجب از دست رفتن آرامش عضلات صاف آن، ایجاد حالت سفتی آلت مردان و در پایان، انزال خواهد شد.

مهمترین علل بروز اختلال نعوظ در مردان
  استعمال دخانیات
  اعتیاد به مواد مخدر
  چاقی
  فشار خون بالا
  بعضی داروها نظیر آتروواستاتین و تیازید
  انفارکتوس – سکته قلبی
  نارسایی کلیه
  بعد از عمل پروستات
  دیالیز
  بیماری های اندوکرینی هیپرپرولاکتینمی ، کم یا پرکاری تیروئید ، هیپوگونادیسم
  بیماری سیکل سل
  درمان های داروئی ایجاد کننده اختلال جنسی نظیر : تیازید ، اسپیرونولاکتون ، دیگوکسین ، فنوتیازیدها ، آلوپرینول ، ایندومتاسین ، فیبرات ها ، داروهای ضد دپرسیون
  اختلال فونکسیون کبد
  بیماری پیرونی
  پریاپسیم
  تروما(ضربه و آسیب به آلت تناسلی)
  سایکوژنیک(فکری –روانی)
  اضطراب
  افسردگی
نکات
1- صرف ابتلای به هریک از بیماری‌های مذکور، دلیل حتمی وقوع اختلال جنسی در آینده نیست. داشتن هریک از بیماری‌های فوق فقط خطر ابتلا به اختلال جنسی در آینده را نسبت به جمعیت طبیعی زیاد می‌کند که بسته به نوع بیماری، درصد آن خیلی کم یا خیلی زیاد خواهد بود.
2- هر فردی که دارای یکی از بیماری‌های فوق می‌باشد و نیز مبتلا به اختلال جنسی است، دلیل بر این نیست که علت اختلال جنسی وی، بیماری کنونی اوست. علت اصلی، پس از بررسی‌های دقیق مشخص می‌شود.
3- در افرادی که مبتلا به یک بیماری مساعد کننده بروز اختلال جنسی هستند، با اتخاذ تدابیری می‌توان تا حدودی از ایجاد آن جلوگیری و یا حداقل زمان بروز آن را به تأخیر انداخت و نیز از شدت آن کاست.


رمان اختلال نعوظ
امروزه گزینه های درمانی زیادی برای مردانی که از اختلال نعوظ رنج می برند وجود دارد. پزشک ممکن است قبل از ارائه درمان های دارویی، تغییر در عادات سبک زندگی را توصیه کند. از آنجا که بسیاری از دلایل اختلال نعوظ اختلالی است که در آن ها تغییرات سبک زندگی تأثیر مثبت خواهد داشت، پرداختن به این موارد می تواند کمک کننده باشد.  مصرف مواد غذایی خاص برای تقویت نعوظ نیز اثرگذار است. بنابراین، ورزش منظم، حفظ رژیم غذایی سالم، ترک سیگار و محدود کردن مصرف الکل، همگی می توانند در عملکرد نعوظ تأثیر داشته باشند.
  درمان پزشکی
 درمان پزشکی برای این اختلال شامل معالجه هرگونه مشکل جسمی است که ممکن است در عملکرد جنسی مرد نقش داشته باشد.
  مشاوره
درمان با یک مشاور آموزش دیده می تواند به فرد کمک کند تا احساس اضطراب، ترس یا گناه که ممکن است در عملکرد جنسی تأثیر داشته باشد را برطرف کند.
  آموزش و ارتباط
آموزش در مورد رابطه جنسی و رفتارها و پاسخ های جنسی ممکن است به مردان با اختلاات جنسی کمک کند تا بر اضطراب خود درباره عملکرد جنسی غلبه کند. گفتگوی آزاد با شریک زندگی در مورد نیازها و نگرانی های همچنین به غلبه بر موانع بسیاری برای ایجاد یک زندگی سالم جنسی کمک می کند.
علاوه بر درمان های دارویی و غیردارویی، درمان های جراحی هم برای اختلال نعوظ در دسترس می باشند.
  مکمل های گیاهی
مکمل های گیاهی مانند ginkgo biloba، saw palmetto و yohimbe به عنوان افزایش دهنده های میل جنسی شناخته شده اند و بعضی از مردان وسوسه می شوند تا آنها را برای درمان اختلال نعوظ امتحان کنند. با این حال، بنت هشدار می دهد که هیچ کدام توسط FDA تایید نشده و یا حتی توسط مطالعات قابل اعتماد برای جلوگیری، درمان و یا بهبود اختلال نعوظ به اثبات نرسیده است. علاوه بر این، مکمل ها غیرقابل تنظیم هستند و می توانند عوارض جانبی زیادی داشته باشند و یا باداروهای تجویزی را که قبلا مصرف میکردید، تداخل کنند. با مصرف خود سرانه مکمل برای درمان اختلال نعوظ، بدون صحبت با پزشک خود، سلامتی خود را به خطر نیندازید.
  داروهای خوراکی
در 14 سال یا بیشتر از زمانی که ویاگرا در سال 1998 معرفی شد، تعداد مردان مبتلا به اختلال نعوظ (ED) با کل 250 درصد افزایش یافته است. مردان بیشتر و بیشتر متوجه هستند که آنها تنها نیستند و گزینه های زیادی برای درمان دارند. برای مثال، به غیر از قرص هایی مانند ویاگرا، لویترا و سیالیس، درمان های جراحی، درمانی و حتی انجام خودتان وجود دارد که می تواند احساسات دوست داشتنی را به ارمغان بیاورد. Michael Feloney، MD، یک متخصص اورولوژی در مرکز پزشکی نبراسکا در Omaha می گوید: “برخی از درمان های قدیمی تر ED در واقع بیشتر از همیشه استفاده می شود، مخصوصا برای مردان که نمی توانند قرص را مصرف کنند.” برای اطلاعات بیشتر قرص ویزارسین، عوارض و طرز استفاده در زودانزالی را مطالعه بفرمایید.
  هورمون درمانی
مردان با تستوسترون سطح پایین ممکن است از هورمون درمانی تستوسترون بهره مند شوند.
 
  جراحی بای پس
جراحی بای پس می تواند در صورت وجود انسداد شریان جدا شده و قطع جریان خون در آلت تناسلی انجام شود. با هر عمل جراحی لازم است عوارض جراحی بیمار در نظر گرفته شود. همه بیماران صلاحیت درمان جراحی برای نعوظ را ندارند.
  پروتز
انواع مختلف پروتز قابل انعطاف(malleable)، مکانیکی(mechanical) و قابل بادکردن inflatable برای درمان اختلالات نعوظ مردان در دسترس هستند. بیمار باید در مورد نوع پروتز با پزشک خود مشورت کند. اکثر پروتزها بعد از 10 تا 15 سال به تعویض نیاز دارند. عوارض جراحی شامل عفونت، نارسایی مکانیکی، نشت سیلندر، سوراخ شدن و کوتاه شدن آلت تناسلی و درد است.

میتوان با استفاده از قرص تاوانکس با استفاده اصولی رشد باکتری های عفونی را متوقف ساخت.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا

http://www.baleparvaz.com/baleparvaz.gif