[-]
آخرین ارسالی ها
اوپارک تهران
شروع کننده:amirlahze آخرین پست توسط:amirlahze پاسخ ها:0 ورزشی نمایش ها:9 زمان:امروز
طراحی کاتالوگ
شروع کننده:afragraphic آخرین پست توسط:afragraphic پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:20 زمان:دیروز
صفحه آرایی
شروع کننده:afragraphic آخرین پست توسط:afragraphic پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:17 زمان:دیروز
سیستم اعلام حریق
شروع کننده:dnyall آخرین پست توسط:dnyall پاسخ ها:0 اخبار ايران و جهان نمایش ها:21 زمان:دیروز
سیستم اعلام حریق
شروع کننده:dnyall آخرین پست توسط:dnyall پاسخ ها:0 علمی نمایش ها:19 زمان:دیروز
تعریف دوربین مداربسته پلاک خوان
شروع کننده:dnyall آخرین پست توسط:afragraphic پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:18 زمان:دیروز
مزایای طراحی سایت با قابلیت اسکرول بی نهایت
شروع کننده:sadeghiazadeh آخرین پست توسط:dnyall پاسخ ها:1 کامپیوتر نمایش ها:60 زمان:دیروز
دوربین های مداربسته پلاک خوان
شروع کننده:dnyall آخرین پست توسط:dnyall پاسخ ها:0 اخبار ايران و جهان نمایش ها:15 زمان:دیروز
دوربین مداربسته پلاک خوان
شروع کننده:dnyall آخرین پست توسط:dnyall پاسخ ها:0 انتقادات و پيشنهادات نمایش ها:13 زمان:دیروز
کاربرد حمام سیتز یا حمام نشیمن
شروع کننده:zareisara7474 آخرین پست توسط:zareisara7474 پاسخ ها:0 پزشکی , آرایشی و بهداشتی نمایش ها:32 زمان:۲۴-۶-۱۳۹۸
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد


ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییرات طراحی سایت در سال 2019
۱۷-۴-۱۳۹۸, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #1
تغییرات طراحی سایت در سال 2019
کارشناس تولید محتوا و متخصصان محتوا همواره بر این باورند که در هنگام نشر و انتشار مطالب، محتوا باید در اولویت باشد. خوشبختانه ترندهای طراحی سایت شرکتی به این سمت پیش می روند که محتوا دوباره به جلو رانده شود. ترند امسال به این سمت است که استفاده از حروف درشت و بزرگ در صفحات اول بسیاری از سایت ها رایج شده است. پیام درشتی که روی یک صفحه وب درج می شود، فورا نظر شما را جلب می کنند و باعث می شود که شما روی آن مطلب متمرکز شوید. مهم نیست که آن پیام واقعا یک پیام ارزشمند باشد یا نه، آنچه که مهم است این است که چنان جلوه می کند که شما احساس می کنید بسیار مهم و حیاتی است. برخی اوقات، خودِ فرمت به صورت عمدی بسیار بیش از حد بزرگ ساخته می شود، تا اهمیت بیشتری را در طراحی سایت فروشگاهی به خود جلب کند.
3- مکان نماهای جالب و جذاب

استفاده از مکان نمای عادی و معمولی فقط یک هدف دارد و آن هم این است که شما را به مقصدی که می خواهید برساند، آن هم فقط با یک کلیک ساده. خیلی وقت است که این مکان نمای معمولی در وب سایت ها به عنوان یک عنصر غیرجذاب کنار گذاشته شده است. زمانه تغییر کرده است و وب سایت ها بیشتر به دنبال طراحی های تعاملی و جذاب هستند. آنچه که در طراحی سایت بیشتر از همه در حال تغییر کردن است، زیبایی و جذابیت مکان نما می باشد. اغلب اوقات بیشتر با استایل وب سایت مچ خواهد شد. مثلا در سایتی که در خصوص عکس و عکاسی است، ممکن است مکان نما را شبیه به نقطه مرکز دوربین طراحی کنند، و شاید بتوان با آن از بخش هایی از سایت که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید، عکس بگیرید.

کاربرد و کارکرد مکان نما نیز دستخوش تغییرات خواهد گشت. دوران اشاره کردن و کلیک کردن خالی سپری شده است. در طراحی سایت پزشکی های مدرن، شما می توانید برخی از عناصر را کلیک کرده و نگاه دارید تا گیف یا ویدیویی را پلی کنید. کلیک کردن موس یا فشردن و نگاه داشتن آن، ممکن است واکنش های متفاوتی را در پی داشته باشد، و این به طراح این امکان را می دهد تا گزینه های بیشتری در خصوص طراحی های تعاملی داشته باشد.
4- استفاده از فونت هلوتیکا در لوگو

طراحی سایت ارزان ها ممکن است به مرور زمان جذاب تر و پویاتر شوند اما این مطلب در خصوص لوگوی وب سایت هاصحیح نمی باشد. لوگوی عادی و معمولی، دائما شکل و حالتش را تغییر می دهد. در سال 2018، ما شاهد افزایش و رشد استفاده از وردمارک های جالب و پویا (wordmark = نشان کلمه) بودیم. اما دوباره، این ترند طراحی سایت در حال تغییر می باشد.

در لوگوها، بیشتر از فونت سان سریف و استایل های مشابه استفاده می شود. به زبان ساده تر، لوگوی هر برندی را که می بینید در حال ساخت یک ورژن هلوتیکا برای خود می باشد. اگرچه برخی از برندها از این روش ساده و خشک فایده خواهند برد، اما ممکن است برای برخی نیز نتیجه ی چندانی نداشته باشد.
5- استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل و رنگ های سیاه و سفید

رنگ یکی از مهم ترین چیزهایی است که در طراحی سایت باید به آن توجه خاص کرد. رنگ در واقع مسیری است که از طریق آن جهان را می بینیم، به همین دلیل انتخاب درست رنگ ها، تاثیر بسیار فراوانی در جذابیت طراحی سایت آژانس مسافرتی شما دارد. طراحان وب از دیرباز همواره رنگ های مختلف را درحالت های گوناگون با هم ترکیب می کنند و نتایج جالبی را خلق می کنند.عدم استفاده از رنگ های فراوان و متنوع، به نظر نمی رسد که ایده بسیار موثر و مناسبی باشد، اما طراحی سایت بیمارستان توانسته اند با استفاده از دو رنگ ساده سیاه و سفید (به تنهایی) به خلاقیت ها و ابتکارات بسیار جالبی دست پیدا کنند.

دو رنگ سیاه و سفید در هزینه طراحی سایت بسیار تاثیر دارد، همواره یک ترکیب و جفت بسیار جالب و جذاب در هنر بوده اند. یکی روشنایی و آزادی و بازبودن را منتقل می کند و دیگری کاملا متضاد آن را نشان می دهد و شما احساس می کنید که گویا در جایی محصور شده اید. وب سایت های مدرن تمایل دارند از طراحی های سیاه و سفید استفاده کنند زیرا احساس می کنند این روش بسیار طراحی پورتال سازمانی حرفه ای تر است. استفاده از سیاه و سفید، امروزه تبدیل به ترندی شده است که در حال رشد و فراگیر شدن است، در حالیکه استفاده از سایر رنگ ها برای تاکید یک چیز مهم، به حداقل و کمترین میزان رسیده است.

در طراحی سایت هتل های سیاه و سفید، استفاده از سایه قرمز نرم در پشت یک عنصر می تواند آن عنصر را به شدت چشم گیر و جذاب کند و باعث جلب توجه کاربران می شود. استفاده صحیح و مناسب از این روش (سایه قرمز نرم) با سایر رنگ ها، باعث می شود تا شما بتوانید توجه کاربران را به شدت (بر روی آن عنصر یا مطلب) در طراحی سایت املاک متمرکز کنید.
6- حرکت افقی در سایت ها

ترتیبی که منوها و عناصر روی سایت ها قرار داده شده اند از چپ به راست و از بالا به پایین است.طراحی سایت دانشگاه البته، نحوه صفحه زدن همواره تغییر کرده است. برخی اوقات شما روی دکمه ای کلیک می کنید تا شما را به صفحه ی بعدی ببرد، برخی اوقات نیز به سمت پایین اسکرول می کنید و در همان صفحه بدون محدودیت به سمت پایین ادامه می دهید و ادامه مطالب را مطالعه می کنید. اسکرول کردن به سمت پایین و بالا یکی از رایج ترین روش ها در جابه جایی صفحات می باشد اما حتی این روش نیز در طراحی سایت در حال تغییر است.

امروزه در وب سایت های مدرن، اسکرول کردن به سمت افقی می باشد. ضمنا ترکیب آن با اسکرول عمودی، می تواند لایوت یک وب سایت را بیش از مختصرتر نماید. اسکرول افقی در واقع به شما کمک کند تا نحوه خواندن در دنیای واقعی را کپی کند. با این روش، صفحه به آن اندازه که در طراحی اسکرول عمودی اورلود می شود، اورلود نخواهد شد.
7- استفاده از عناصر بی نظم

تقسیم استاندارد و مساوی عناصر روی یک وب سایت امروزه یک مطلب خارج از رده و منقضی شده است. هیچ طراحی سایت سازمانی دوست ندارد که وب سایتش قابل پیش بینی باشد، در دنیای واقعی نیز همین گونه است. امروزه بی نظمی خلاقانه در طراحی سایت مطلوب نظر است. در واقع، آنچه در ظاهر ممکن است بی نظمی و هرج و مرج به نظر برسد، در باطن و واقعیت یک بی نظمی (منظم و) طراحی شده است. برخی اوقات ممکن است شما در همه جا متن و لینک داشته باشید و یک طراحی خلاقانه نیز داشته باشید. بی نظمی و هرج و مرج مشکلات خاصی را به وجود می آورد زمانی که شما به مرکز و هسته وب سایت برسید. برای مثال اگر کسی با لایوت وب سایت شما دچار سردرگمی شودآن زمان چگونه، لینک های خود را بهینه سازی خواهید کرد؟
8- استفاده از اشکال طبیعی نام های زیبا در ثبت دامنه

در کنار رنگ ها اشکال نیز از جمله مواردی هستند که در طراحی سایت باید به آنها توجه ویژه نماید. اگرچه وب سایت ها برای شبکه های سیستمی طراحی شده اند اما همچنان فضا برای بهبود طراحی وجود دارد. طراحان به سمت استفاده از اشکال طبیعی و ارگانیک پیش می روند تا بتوانند از این طریق تجربه کاربری ارائه شده را بیش از پیش یوزر فرندلی نمایند. اشکال هندسی مانند مثلث و مستطیل یک حس ایمنی و حرفه ای گری خاصی انتقال می کنند اما 2019 سالی است که می خواهند به کاربران این حس را منتقل کنند که سایتی که بازدید می کنند بسیار صمیمی و قابل دسترس است. اشکال خمیده مانند درخت ها و تپه ها می توانند تغییر خوب و جالبی در سایت شما ایجاد کنند. حالت طبیعی و شکل آنها باعث ایجاد عمق در طراحی می شود.

عناصر و طراحی های آزاد در حال رایج شدن است. به طور کلی،هاست لینوکس یکی از قویتری موردها در سرور هاست و چیزی که دست ساز باشد همیشه محبوب بوده و است به همین دلیل است که افزودن چنین چیزهایی به وب سایت همواره یک تغییر خوب و عالی بوده است. خلاقیت یعنی دانستن اینکه چطور از منابع خود استفاده کنیم. برخی اوقات تجربه است که به شما می گوید در هنگام طراحی سایت به چه نکاتی توجه کنید در صورتیکه در سایر اوقات باید ترندها را بررسی و دنبال کنید. نکته مهم این است که همیشه یک گام از بقیه جلوتر باشید. اگر برخی از این نکات را امسال رعایت کنید بدون شک بروزترین وب سایت را طراحی خواهید کرد. برای این کار می توانید از یک شرکت طراحی سایت تهران کمک بگیرید.
 
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا

http://www.baleparvaz.com/baleparvaz.gif