[-]
آخرین ارسالی ها
مزایای طراحی سایت با قابلیت اسکرول بی نهایت
شروع کننده:sadeghiazadeh آخرین پست توسط:sadeghiazadeh پاسخ ها:0 کامپیوتر نمایش ها:11 زمان:دیروز
خرید آنتی ویروس کسپرسکی
شروع کننده:mona آخرین پست توسط:mona پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:18 زمان:۲۷-۵-۱۳۹۸
منظور از سئو محلی در طراحی سایت چیست
شروع کننده:sadeghiazadeh آخرین پست توسط:sadeghiazadeh پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:32 زمان:۲۷-۵-۱۳۹۸
معرفی بهترین ویرایشگرهای طراحی سایت
شروع کننده:sadeghiazadeh آخرین پست توسط:sadeghiazadeh پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:67 زمان:۲۷-۵-۱۳۹۸
20 Big Professional Petrol Chainsaw manufacturers
شروع کننده:astao62 آخرین پست توسط:astao62 پاسخ ها:0 انتقادات و پيشنهادات نمایش ها:23 زمان:۲۴-۵-۱۳۹۸
Customized Industry Filter
شروع کننده:astao62 آخرین پست توسط:astao62 پاسخ ها:0 انتقادات و پيشنهادات نمایش ها:22 زمان:۲۴-۵-۱۳۹۸
Self Drilling Anchor Coupling Made in China
شروع کننده:astao62 آخرین پست توسط:astao62 پاسخ ها:0 انتقادات و پيشنهادات نمایش ها:21 زمان:۲۴-۵-۱۳۹۸
China 10inch Die Cast Aluminum Swivel Bearings factory
شروع کننده:astao62 آخرین پست توسط:astao62 پاسخ ها:0 انتقادات و پيشنهادات نمایش ها:20 زمان:۲۴-۵-۱۳۹۸
Pultruded Grating
شروع کننده:astao62 آخرین پست توسط:astao62 پاسخ ها:0 انتقادات و پيشنهادات نمایش ها:20 زمان:۲۴-۵-۱۳۹۸
China Fitter Mold factory
شروع کننده:astao62 آخرین پست توسط:astao62 پاسخ ها:0 انتقادات و پيشنهادات نمایش ها:15 زمان:۲۴-۵-۱۳۹۸
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد


ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیرون آوردن طلا و اشیاء قیمتی از داخل سرویس بهداشتی
۲۳-۱۱-۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۱-۱۳۹۷ ۱۰:۴۶ صبح، توسط kanian_pakian.)
ارسال: #1
بیرون آوردن طلا و اشیاء قیمتی از داخل سرویس بهداشتی
افتادن طلا و اشیاء قیمتی به داخل چاه توالت چیزی است که برای خیلی ها رخ داده و افراد برای حل مشکل و بیرون آوردن طلا از داخل سیفون توالت روشهای مختلفی بکار می گیرند که برخی موفق واقع می شود و برخی نیز با شکست روبرو می شود. برای بیرون آوردن طلا و اشیاء قیمتی از داخل سیفون توالت روشهای مختلفی وجود دارد که یک یک آنها را برای شما بیان خواهیم کرد. با استفاده از این روشها می توانید به راحتی مشکل خود را حل کرده و شی سقوط کرده به داخل توالت را بیرون بیاورید.

 سقوط اشیاء قیمتی به داخل توالت
برای بسیاری از افراد رخ داده که اشیاء قیمتی آنها نظیر گوشی، طلا، سوئیچ ماشین، کلید، انگشتر، حلقه، گوشواره، دستبند و ... به داخل سیفون توالت سقوط کرده و فرد با تلاش فراوان نتوانسته آن را بیرون آورد. برخی دست خود را در توالت فرو می کنند و تلاش می کنند طلا را در میان فاضلاب و فضولات سیفون پیدا کنند و برخی نیز از خیر طلا می گذرند. در حالی که روشهای مناسبی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید مشکل را حل کنید بدون این که دست خود را در سیفون فرو کنید.اگر شما هم دچار چنین مشکلی شده اید و قصد دارید با روشهای ساده و آسان طلای خود را از سیفون توالت بیرون بیاورید این مطلب را تا انتها بخوانید. ما روشهایی را به شما معرفی می کنیم که کار شما را آسان می کند. پس با دقت مطلب را بخوانید و آن را بکار ببندید.

 سقوط طلا و حلقه داخل لوله فاضلاب توالت
قبل از شروع مراحل ابتدا لازم است بگوییم اگر شی قیمتی و با ارزش شما به داخل چاه توالت افتاده نباید توالت استفاده کنید زیرا ورود آب و فاضلاب به داخل سیفون باعث می شود طلای داخل سیفون زیر آب و فاضلاب گیر کند و یا این که با فشار آب به داخل چاه فاضلاب حرکت کند. پس به هیچ وجه نباید از توالت استفاده کرد و درون آن نیز نباید آب ریخت تا به حل مشکل پرداخته شود. لازم است آرامش خود را حفظ کرده و با دقت روشهای بیرون آوردن اشیاء از توالت را انجام دهید. زیرا با این روشها جای هیچ نگرانی وجود ندارد. زیرا روشهای آسانی برای حل مشکل وجود دارد که در ادامه ذکر خواهند شد.ابتدا لازم است بررسی کنید که آیا توالت چاه بست دارد یا خیر. زیرا اگر کاسه توالت دارای چاه بست باشد به احتمال زیرا طلای شما روی چاه بست قرار دارد و به راحتی می توانید آن را با دست بردارید. اگر دلتان نمی آید که به سنگ توالت دست بزنید می توانید با دستکش این کار را انجام دهید و یا از سیم یا یک تکه چوب برای این کار کمک بگیرید. اما در صورتی که توالت چاه بست ندارد لازم است مراحل بعد را انجام دهید.

 افتادن طلا به داخل سیفون توالت
پس از آن باید متوجه شد که آیا افتادن طلا به داخل چاه توالت باعث شده که طلا به چاه فاضلاب برود یا این که در داخل سیفون قرار دارد. برای بررسی این مشکل می توانید به داخل سیفون نگاه کنید. اگر انگشتر را مشاهده کردید که هیچ اگر آن را مشاهده نکردید ممکن است به خاطر این که سنگین تر از آب است به زیر سیفون رفته باشد. اگر هم که داخل سیفون نباشد به این معنی است که به داخل چاه فاضلاب افتاده که در این صورت هیچ کاری از دست شما بر نمی آید و اصلا کاری نمی توان انجام داد. ابتدا لازم است بگوییم که اگر توانایی این کار را ندارید حتما با شرکتهای خدمات فنی موسوم به لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید.پس به ناچار باید بررسی کنید تا طلا را داخل سیفون پیدا کنید. برای این کار لازم روشی پیدا کنید که از طریق آن بتوان طلا را پیدا کرد. ساده ترین روش این است که دست خود را داخل چاه فرو کنید و در میان انبوه فضولات به دنبال طلا بگردید که البته بسیار مشمئزکننده است اصلا روش مناسبی نیست. برای بهبود آن می توانید از دستکش استفاده کرده و یا این که دست خود را داخل پلاستیک فرو کنید. اگر با این روش نیز دلتان راضی نمی شود لازم است با استفاده از یک وسیله طلا را از داخل سیفون توالت بیرون آورید.

 بیرون آوردن شی قیمتی با قلاب دست ساز
برای این کار می توانید خودتان قلاب درست کنید. با استفاده از یک سیم مفتول بلند همچون جالباسی های کمد که فلزی هستند می توانید این کار را انجام دهید. به این صورت که سیم فلزی را به هر طریقی بدست آورید و سپس آن را صاف کنید تا طول آن حداقل نیم متر باشد. سپس سر آن را با استفاده از انبردست خم کرده و به شکل قلاب در آوردی. حالا باید با فروکردن این قلاب دست ساز به داخل سیفون به جستجوی طلا مشغول شوید تا طلا را پیدا کنید. اگر آن را پیدا کردید باید با قلاب آن را گرفته و بیرون بکشید.

 استفاده از گیره فاضلابی برای بیرون آوردن طلا
اگر نمی توانید قلاب درست کنید بهتر است از ابزار مخصوص این کار استفاده کنید. در بازار وسیله ای مخصوص بیرون آوردن اشیاء از داخل چاه توالت وجود دارد که به آن گیره فاضلابی گفته می شود. این گیره ها همچون انبردست می مانند با این تفاوت که دسته آن بسیار بلند است و طول آن به بیش از یک متر می رسد. با این وسیله می توان اشیاء را از داخل توالت بیرون آورد.به این صورت که دسته آن را گرفته و گیره آن را داخل سیفون توالت فرو می کنید و پس از پیدا کردن طلا داخل سیفون با استفاده از گیره طلا را نگه می دارید و به آرامی آن را از توالت بیرون می آورید. گیره های فاضلابی وسیله ای ساده و مفید هستند که مشکلات نگران کننده و ناگوار را حل می کند و با استفاده از آن به راحتی می توان طلا و اشیاء قیمتی افتاده به داخل توالت را بیرون آورد. اگر از این گیره ها در منطل ندارید بهتر است از یکی از آن را خریداری کنید. برای خرید گیره فاضلابی می توانید از شرکتهای لوله بازکنی درخواست کنید.روشهای فوق برای بیرون آوردن اشیاء قیمتی مخصوصا طلا از چاه توالت است و در صورتی که طلای شما به داخل توالت افتاده می توانید از این روشها استفاده کنید. در صورت استفاده از این روشها دیگر نیازی به صرف هزینه نخواهید داشت و با کمی دقت می توانید مشکل را حل کنید.
منبع: خانه پاک
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا

http://www.baleparvaz.com/baleparvaz.gif