[-]
آخرین ارسالی ها
طراحی سایت و سئو
شروع کننده:eh3an2018 آخرین پست توسط:researchyar پاسخ ها:1 مطالب آموزشی نمایش ها:190 زمان:۳۰-۴-۱۳۹۸
قیمت طراحی سایت چگونه محاسبه می شود
شروع کننده:limoo آخرین پست توسط:limoo پاسخ ها:0 طراحی و برنامه نویسی نمایش ها:14 زمان:۲۹-۴-۱۳۹۸
فروشگاه اینترنتی فروش روغن ماساژ بدن
شروع کننده:mmostafa.aahmadi آخرین پست توسط:mmostafa.aahmadi پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:21 زمان:۲۸-۴-۱۳۹۸
استراتژی کاهش هزینه طراحی سایت
شروع کننده:azadehsadeghi آخرین پست توسط:azadehsadeghi پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:26 زمان:۲۶-۴-۱۳۹۸
تور کیش
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:25 زمان:۲۶-۴-۱۳۹۸
تور کیش
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 خانه و خانواده نمایش ها:23 زمان:۲۶-۴-۱۳۹۸
دوربین مداربسته
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:1 علمی نمایش ها:116 زمان:۲۶-۴-۱۳۹۸
سقف وافل چیست
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:3 علمی نمایش ها:375 زمان:۲۶-۴-۱۳۹۸
Customized Sliding Cupboard Door Locks
شروع کننده:astao42 آخرین پست توسط:astao42 پاسخ ها:0 تبریک و تسلیت نمایش ها:28 زمان:۲۶-۴-۱۳۹۸
PVC Horizontal Cold Mixers manufacturers
شروع کننده:astao42 آخرین پست توسط:astao42 پاسخ ها:0 تبریک و تسلیت نمایش ها:22 زمان:۲۶-۴-۱۳۹۸
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا راهنمایی کنید آیا شقاق در کودکان خطرناک است؟
۲۴-۵-۱۳۹۷, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #1
Sad لطفا راهنمایی کنید آیا شقاق در کودکان خطرناک است؟
سلام خسته نباشید
من یه پسر 7ساله دارم که حدودا از 2سال پیش در هنگام دفع مدفوع هر چند وقت یکبار از مقعدش خون می اومد چون این مشکل برای خودم هم قبلا پیش اومده بود و دکتر رفته بودم مقعدش رو که دیدم فکر کنم شقاق دارم یه شکاف کوچک که هر از گاهی ازش خون می آد
تو نت سرچ زدم اولین صفحه ای که اومد مجموعه
ایران کلینیک بود,و دارویی که آخرین بار دکتر به خودم داده بود و خیلی موثر بود به اسم ام جی که ظاهرا عصاره گیاه مورد است رو براش به صورت موضعی مالیدم و اون واقعا موثره در مورد درمان یبوستش هم سعی می کنم بهش میوه و سبزی بدم تا حدی که بخوره ولی بازم تقریبا اکثر اوقات مدفوعش سفت یا نیمه سفته خواستم بدونم آیا با همین پماد می تونم ادامه بدم البته فقط گاهی که خون می آد براش می مالم
یا باید کار دیگه ای بکنم
از راهنماییتون واقعا ممنونم

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۷-۳-۱۳۹۸, ۰۲:۰۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۳-۱۳۹۸ ۰۲:۰۵ عصر، توسط zareisara7474.)
ارسال: #2
RE: لطفا راهنمایی کنید آیا شقاق در کودکان خطرناک است؟
اگر برای درمان بیماری هایی مثل هموروئید ( بواسیر )، شقاق ، فیستول و کیست مویی به دنبال کلینیک مجهز و یک پزشک متخصص با تجربه و حرفه ای در این زمینه هستید کلینیک زارعی یکی از ایده آل ترین انتخاب هاست. 
من برای درمان شقاق این کلینیک رفتم واقعا اخلاق پزشکی سرلوحه ی کارشون هست.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا

http://www.baleparvaz.com/baleparvaz.gif