[-]
آخرین ارسالی ها
نکاتی برای حفظ امنیت در هتل
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:16 زمان:دیروز
واقعیت های عجیب درباره ترکیه و مردم آن
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:14 زمان:دیروز
عروس پنبه ای ترکیه در صدر جاذبه های گردشگری
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:14 زمان:دیروز
طراحی سایت داروخانه
شروع کننده:eh3an2010 آخرین پست توسط:eh3an2010 پاسخ ها:0 مطالب آموزشی نمایش ها:13 زمان:دیروز
۹ منظره باشکوه و دیدنی که فقط در ترکیه می توان دید 2
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:15 زمان:دیروز
۹ منظره باشکوه و دیدنی که فقط در ترکیه می توان دید
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:12 زمان:دیروز
گشت و گذار در قلعه بدروم (Bodrum Castle)
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:11 زمان:دیروز
نکاتی که قبل از ورود به خاک ترکیه باید بدانید
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:16 زمان:دیروز
۱+۶ توصیه برای سفر به استانبول
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:28 زمان:دیروز
خرج و برج گذران زندگی در شهرهای ترکیه (بخش سوم)
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:28 زمان:دیروز
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جوانان معلول هم مثل سایر اقشار معلولین همیشه در جامعه محروم مانده اند
۱۹-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ عصر، توسط zahedansdp.)
ارسال: #1
جوانان معلول هم مثل سایر اقشار معلولین همیشه در جامعه محروم مانده اند
Ideaضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت علی اکبر (ص)شبیه ترین فرد به رسول اکرم (ع)به تمامی شیعیان جهان به خصوص معلولین جوان ایران اسلامی Idea
ما معتدیم که جوانان پرتلاش وفعال معلول عزیزمان در سراسر کشوربا تمام مشکلات جسمی وروحی تلاش روزافزون در جهت موفقییت فردی وکمک به سربلندی ایران اسلامی دارند ودر تمام عرصه های قرآنی،علمی،فرهنگی وورزشی خوش درخشیدند. اما متاسفانه در خورشایسته از این عزیزان در مناسبتهای مختلف تقدیر نمیشود .بدانید وآگاه باشید که یکی از بزرگترین آرزوهای معلولین عزیزمان یک دیدار صمیمانه با ولی امر مسلمین جهان رهبر فرزانه مان حضرت آیت الله خامنه ای میباشد که تحقق نیافته است امروز بنده به میمنت این روز خجسته این بزرگترین خواسته ای معلولین عزیز رو در این تالار به نمایش میگذارم باشد که با عنایت حضرت حق این امر محقق گردد. آمین یا رب العالمین ....محمد نخعی -زاهدان[size=x-large]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۱-۶-۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #2
RE: جوانان معلول هم مثل سایر اقشار معلولین همیشه در جامعه محروم مانده اند
ان شالله به زودی محقق شود شاید در جامعه کنون دیده شویم
۱۶-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #3
(۱۱-۶-۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ عصر)عطایی نوشته شده توسط:  ان شالله به زودی محقق شود شاید در جامعه کنون دیده شویم
۱۷-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ صبح، توسط AZAM_1.)
ارسال: #4
ایشاله

میشیم
۱-۷-۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #5
سلام من هم این آرزو رو دارم انشااله که بشود
۲۹-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #6
سلام. من عضو جدید هستم. واقعا قشر محروم و رنج دیده ایم. انشالا این تالار گفتگو راهی باشد برای رسیدن صدای ما به گوش مسئولین و رسیدگی به مشکلاتمان.
۲۷-۱۱-۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #7
سلام من تازه همین امروز عضو شدم
اصلا فکر نمیکردم چنین فضایی برای دور هم جمع شدن ماها وجود داشته باشه Smile
ولی چرا اینقدر خلوته ؟
۲۱-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ صبح
ارسال: #8
سلام ممنون از دوستانی که این سایت رو راه اندازی کرده اند و لعنت خدا بر کلیه مسولین ارگانهای دولتی که در رابطه با مساعل معلولین فقط مشغول دروغگویی هستند اینان بزرگترین دشمنان خدا بر روی زمین هستند بواسطه دروغهای بزرگشان . معلول شدید حرکتی هستم اما به هر دری زدم از طریق سازمان بهزیستی که در آن پرونده دارم هیچ کاری برایم نمیکنند فقط جمعی کارمند نور چشمی مسولین که مشغول وقت گذرانی و گرفتن حقوق میباشند جهت هر کاری که مراجعه میکنی حتی تمدید کارت معلولیت که حداقل در استخر مخصوص معلولین بتوانی وارد شوی هم تمدید نمیکنند باور کنید اینروزها اکثر معلولین به راههای خودکشی فکر میکنند از جمله خود من که هیچ کاری از دستم برای خودم و خانواده ام بر نمی آید . امیدوارم تمامی مسولین بیخرد و بی مسولیت سازمانهای بیربط و ذیربط به همراه خانواده هایشان طعم تلخ معلولیت را بچشند . بامید خدا و انشاالله

۲۳-۳-۱۳۹۴, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #9
با سلام خدمت دوست عزیزم که با احساسات بسیار گله مندی خود را ابراز کردند .
ابتدای صحبتم عرض کنم که شما برای طلب خواسته هایتان بسیار حق دارید و امیدوارم که هرچه زودتر به خواسته هایتان  جوابی درست داده شود .
اما دوست عزیزم چقدر تلخ و منفی ؟
نفرین و.... هیچ چیزی را برای شما حل نخواهد کرد . همینطور ناامیدی . من به شما حق می دهم که یک روزایی از فشار بیماری یا معلولیت که مزمن و طولانی با شما خواهد بود خسته بشی ، کلافه بشی، اما این معلولیت همخانه تو  در زندگی خواهد بود  باید با او کنار بیای و قبولش کنی ، بنده هم مثل شما دوست و هم خانه نا خوانده ای دارم که هرچند ناخواسته و علی رغم میل باطنی من به زندگی ام پا گذاشته اما باید قبول کنم که مثل بقیه خانواده ام در کنار من هست و باید با اون زندگی کنم .
خواهشی که دارم اینه که به جای ذکر مسائل منفی موقعیت خود را قبول کن و به راهکارهای زندگی با حالت فعلی خودت باش .
امید و هدف حالت رو خوب می کنه .....
اما معتقدم شما و سایر دوستان برای گرفتن حق و طلب خواسته هایتان باید از هیچ تلاشی  جانمانده و از مسئولین بخواهید که در جهت بهبود زندگی شما هرچه در توان دارند به کار ببرند .
نفرین ، ناامیدی و.... اول حال خودت رو بدتر می کنه
امن براتون آرزوی بهترین ها رو می کنم تصویر: images/smilies/lightbulb.gif
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا

http://www.baleparvaz.com/baleparvaz.gif